Çılgın Dersane Kampta, Çılgın Dersane 2, Film, Sinema filmi, Resimleri, Fragman, Video, oyuncular

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen gençlik filmi Çılgın Dersane’nin devamı Çılgın Dersane Kampta, 10 Ocak 2008′te gösterime çıkıyor. Filmde Cüneyt Arkın, Mustafa Topaloğlu, Sibel Tüzün, Berksan, Okan Karacan ve Alp Kırşan’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim rol alırken, ilk filmde yer alan Mehmet Aslan, Tuba Ünsal ve Hande Ataizi bu filmin kadrosunda yok…

İlk film Çılgın Dersane, iflasın eşiğindeki bir üniversite hazırlık dersanesinin yeni öğrenciler bulabilmek için, eğitimin ilk ayını Antalya’da bir tatil köyünde vermesi sırasında, öğrenciler arasında yaşanan komik olayları anlatıyordu. Çılgın Dersane Kampta ise, aynı dersanenin, öğrencilerini yaklaşan üniversite sınavının stresinden uzaklaştırmak için 15 günlük bir kampa götürmesini konu alıyor…

Çekimleri Ağva ve Belgrad Ormanları’nda gerçekleştirilen Çılgın Dersane Kampta’nın da ilk film gibi gençlerden büyük ilgi görmesi bekleniyor.


Filmin konusu:
Özlem Dersanesi’nin sahibi Kick Box Hadi yönetiminde öğretmen ve öğrenciler, doğa cenneti bir yerde 15 günlük bir kampa girerler. Çocukluk arkadaşı olan Berksan (Berksan) ve Bahar (Sevil Uyar), bu kampta tesadüfen bir araya gelirler. Berksan, artık herkesin sevdiği bir popstar’dır.

İki genç arasında yıllar önce başlayan, sonra da unutulan duygular bu kampta yeniden ortaya çıkar… Öğretmenler arasında da aşklar yaşanmaktadır. Uzay takıntısı yüzünden adı Uzaylı Buda’ya çıkan felsefe öğretmeni Mustafa Hoca da (Mustafa Topaloğlu), dersaneye yeni gelen Yüksel Hoca’ya (Sibel Tüzün) ilgi duymaya başlamıştır.


Bu arada ilk filmde olduğu gibi Hadi’yi çökertmek için planlar yapan Şahin, yine iş başındadır…

Çılgın Dersane Kampta
Yönetmen: Faruk Aksoy Oyuncular: Berksan (Berksan), Alp Kırşan (Sakar Bekir), Okan Karacan (Dr. Bilgin), Ahmet Erim (Timur), Simge Tertemiz (Bayan Bacak), Sevil Uyar (Bahar), Oğuzhan Yıldız (İddia Selim), Görkem Gürsoy (Ayı Sedat), Duygu Çetinkaya (Kurdela), Ozan Aydemir (Fırıldak Hasan), Aydan Uysal (Hip Hop Evrim), Berke Hürcan (Ceyar Şahin), Ulaş Özer (Webcam Kerim), Cüneyt Arkın (Kick Box Hadi), Mustafa Topaloğlu (Mustafa), İlhan Daner (Baston Fehmi), Yalçın Otağ (Şapkasız Çıkmam Şükrü), Sibel Tüzün (Yüksel) Senaryo: Şafak Güçlü, İrfan Saruhan Türü: Gençlik komedi Yapım: 2007 Türkiye yapımı (Aksoy Yapım) Gösterim tarihi: 10 Ocak 2008 (Özen Film)