magazin
24.07.2014

Hazır Mesajlar

Desteklediklerimiz
Harbiden.gen.tr alanında geniş bilgiye sahip diş doktoru sitesi ve günümüz şartlarına göre uyarlanmış olan rüya tabirleri sitesini desteklemektedir.

gögüs büyütücü bitkiler

gögüs büyütücü bitkiler Göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyor ve göğüslerinizi sağlıklı şekilde büyütmek istiyorsanız, göğüs büyütücü bitkilerin neler olduğunu öğrenmenizde fayda var.


Göğüsleri büyütmek için bitki kullanma fikri yeni bir fikir değil. Dünyanın pek çok yerinde ve farklı bir çok kültürde halk ilaçları bu iş için kullanılmıştır ve bu işin geçmişi ortaçağa kadar uzanmaktadır. Modern tıp fito-östrejen denilen maddelerin göğüsleri büyüttüğünü kabul etmektedir.

Farklı yöntemler geliştirilmeden önce bitkilerle göğüs büyütmek için güvenle kullanılmıştır. Bu bitkilerin en önemlileri şunlardır;


  • Rezene (Foeniculum vulgare)

  • Yabani Yerelması (Dioscorea villosa)

  • Cüce palmiye (Serenoa repens)

  • Çemen Otu (Trigonella foenum-graecum)Çemen Otu (Trigonella foenum-graecum): Bu ot menapoz etkileri hafifletir, kabızlığı giderir, şekeri kontrol eder, kolesterolu düşürür, boğaz ağrılarını ve öksürüğü hafifletir, hazımsızlığı giderir ve en önemlisi annelerde süt salgısını arttırarak göğüs boyutunu büyütür. Çemen otu geleneksel tedavide uzun yıllar kullanılmıştır. Özellikle tohumları göğsü büyüterek, süt üretimini de etkilemektedir.

Cüce palmiye (Serenoa repens) : En çok prostat büyümesinde etkili olan ve Kuzey Amerikada yetişen bu bitki göğüs büyütücü özelliğe sahiptir. Doktorlar tarafından da önerilmektedir. Bu etkisinin yanısıra iştahı dengeler, hazımsızlığı giderir. Tiroit bezi ve üreme sistemini düzenler. Göğüs büyütücü etkisi içeriğindeki fito-proteinlerden gelmektedir. Yan etkisi olmayan bu bitki aynı zamanda kadın ve erkekte cinsel isteği uyarmaktadır.

Yabani Yerelması (Dioscorea villosa) : Kadınların yıllardır kullandığı bir bitkidir. Cinsel uyarıcı ve göğüs büyütücü olarak kullanılır. Üreme sağlığını güçlendirir, adet öncesi sendromu giderir. Göğüs dokusunu arttırırken gergin ve dik olmalarını sağlar. Çemen otu ile birlikte kullanılması etkisini arttırır. Meyve kurutularak toz haline getirilerek masaj ile uygulanır.

Rezene (Foeniculum vulgare): Göğüs boyutunu ve sütü arttırır. Östrojenik bileşenlere sahiptir. Ayrıca kalp hastalığı, astım, göğüs yangısı, yüksek tansiyon için kullanılır ve kadınlarda cinsel gücü arttırır. Göğüs büyütme için gereken fitobesinler açısından zengin bir kaynaktır.

Etiketler: göğüs, meme

Yorumlar
Bu konuya yorum yazmak istermisiniz?
ad:

email:

url:
yorumunuz:


göğüs hakkında diğer haberler


Yeni Diziler

 
Populer sayfalar:
En çok okunan biyografiler:
En çok okunan haberler: