magazin
24.07.2014

Hazır Mesajlar

Desteklediklerimiz
Harbiden.gen.tr alanında geniş bilgiye sahip diş doktoru sitesi ve günümüz şartlarına göre uyarlanmış olan rüya tabirleri sitesini desteklemektedir.

Hülya Avşarın Göğüsleri Fırladı

Hülya Avşarın Göğüsleri Fırladı Oktay Kaynarca Hülya Avşarın ?ov programında bir anda Hülya Avşarı kuçakladı. Avşar kızının göğüsleri fırladı.


Son zamanlarda basın mensuplarıyla arasındaki problemlerle anılan Oktay Kaynarca, geçtiğimiz gün Hülya Avşar ın TGRT ekranlarında yayınlanan ?ov programına katıldı. "Haydi Kızlar Okula" kampanyasına 3 bin dolar ba???ta bulunabilmesi için mesleğinin dışında bir şey yapması gerektiğini söyleyen Hülya Avşar a, "Ben de ta? ta??yaca??m" dedi ve Avşar ? omzuna aldı.Frikik vermemek için sürekli elbisesini çeki?tiren Hülya Avşar, Oktay Kaynarca nın poposuna vurmasıyla da zor anlar yaşadı. Kaynarca, Avşar kızının "Neden vurdun popoma" sorusuna ise esprili bir biçimde, "Ne var yani. Daha önce hiç vuran olmadı m?" diye karşılık verdi. İkilinin samimi görüntüleri karşısında akıllara ilk olarak Kaynarca nın sevgilisi Özgü Namal ın nasıl tepki vereceği geldi...

Etiketler: Hülya Avşarın Göğüsleri Fırladı, Hülya, Avşarın, Göğüsleri, Fırladı

Yorumlar
2009-11-08 12:04:51 , Burak yazdı..
yorum: Hulya avsarın goguslerı cok buyuk tartamadıBu konuya yorum yazmak istermisiniz?
ad:

email:

url:
yorumunuz:


Hülya Avşarın Göğüsleri Fırladı hakkında diğer haberler


Yeni Diziler

 
Populer sayfalar:
En çok okunan biyografiler:
En çok okunan haberler: