magazin
01.08.2014

Hazır Mesajlar

Desteklediklerimiz
Harbiden.gen.tr alanında geniş bilgiye sahip diş doktoru sitesi ve günümüz şartlarına göre uyarlanmış olan rüya tabirleri sitesini desteklemektedir.

Meltem i erotik film artisti sandılar

Meltem i erotik film artisti sandılar Alman RTL televizyonu Meltem Cumbul u erotik filn artisti sandı. Alman RTL II televizyonun ünlü oyuncu Meltem Cumbul'u erotik film artisti olarak tanıtıyor...
Büyük kentlerin erotik merkezlerini tanıtan, Alman RTL II televizyonunun prodüksiyonunu yaptığı "Erotik şehir Rehberi - İstanbul" isimli DVD'de ünlü oyuncu Meltem Cumbul erotik film artisti olarak tanıtılıyor.

Hürriyet'in haberine göre dünyanın büyük merkezlerinin erotik haritasını çıkararak "macera arayan erkeklere" sunan Alman RTL II televizyonunun kasım ayında piyasaya sürece?i İstanbul'un "erotik merkezlerinin" tanıtıldı?? DVD hatalarla dolu. "Der Erotische Stadtführer: Istanbul" (Erotik şehir rehberi: İstanbul) adını ta??yan 45 dakikalık DVD'nin internetteki tanıtımında büyük bir gaf yapılarak ünlü oyuncu Meltem Cumbul "erotik filmlerin yıldız?" olarak tanıtılıyor. İstanbul'un Beyoğlu semtinin kentin erotik merkezi olduğu ileri sürülen DVD'nin tanıtımında, buradaki gece kulüplerinde erotik oryantal dans gösterilerini ve Türkiye'nin ilk ve tek striptizcisi Su Şebnem'i izlemenin mümkün olduğu öne sürülüyor.

Kapa??nda seksi bir kadının ve arka planda caminin göründü?ü DVD'nin "İstanbul'un ilk erotik belgesi" olduğu iddia ediliyor.

Etiketler: meltem cumbul, erotik, erotik film

Yorumlar
Bu konuya yorum yazmak istermisiniz?
ad:

email:

url:
yorumunuz:


meltem cumbul hakkında diğer haberler


Yeni Diziler

 
Populer sayfalar:
En çok okunan biyografiler:
En çok okunan haberler: