magazin
25.07.2014

Hazır Mesajlar

Desteklediklerimiz
Harbiden.gen.tr alanında geniş bilgiye sahip diş doktoru sitesi ve günümüz şartlarına göre uyarlanmış olan rüya tabirleri sitesini desteklemektedir.

Çıplak Hamile Pozuna Tepkiler

Çıplak Hamile Pozuna Tepkiler Hamileyken çıplak poz veren dünya starları arasına son olarak Britney Spears da eklendi. Peki bizim ünlülerimiz ne yapardı. işte Türk ünlülerin poz tartışmas?....


Hamileyken çıplak poz veren dünya starları arasına son olarak Britney Spears da eklendi. İkinci bebeğini bekleyen şarkıcının bu fotoğraf?, Amerika da büyük ses getirdi.


Modanın takipçisi


Cindy Crawford, Demi Moore ve Monica Bellucci nin hamileyken verdikleri çıplak pozlar aylarca konuşulmu?tu. Bu modaya son olarak oğlu Sean Preston ın doğumundan birkaç ay sonra ikinci bebeğine hamile kalan Britney Spears uydu. Sonbaharda doğum yapacak olan şarkıcı, objektiflerin karşısına çılıkçıplak geçti.
Hamileler de seksidir

Türkiye deki anne adayları benzer pozlar vermeye pek yana?mazken, Alman Hastanesi psikologlarından Elif Orhon, bu durumun anne adaylarının hâlâ seksi olduklarını kanıtlama çabasından kaynaklandı??nı söyledi: "Kadınlar bu pozlarla, bir bakıma gebelerin ve annelerin kadınlı??nın sürdü?ünü, onların da seksi olabileceklerini göstermeye çalışıyorlar."


Ünlü anneler ne diyorı

Ebru ?allı:

Böyle poz verebilirdim"Britney Spears ın pozu fazla açık. Fakat fazla kilo almam??san, estetik de bir fotoğrafsa neden olmasını Bana böyle bir teklif gelmedi. Gelseydi fazla açık olmamak kaydıyla, bir dernek ya da vakıf yararına poz verebilirdim."Buket Dereoğlu:

Britney iyi yapmış


"Britney bu pozu vermekle iyi yapmış. Hep 90-60-90 vücutları mı göreceğizı Zaten hamile kadının vücudu dünyanın en seksi vücudu gibi geliyor bana... Ben böyle pozlar vermemi? olsam da, verenleri tebrik ediyorum."

Demet ?ener:

Teklifleri reddettim

"Birkaç dergiden bu tür pozlar için teklif aldım. Karnım? açarak poz vermemi istediler. Ancak hamilelik çok özel bir durum. Anne, baba ve bebek arasında ya?anması gereken bir şey. O yüzden karnım? göstermeyi tercih etmedim."

Kaynak:HürriyetEtiketler: Çıplak, Hamile, Pozuna, Tepkiler

Yorumlar
2008-08-02 22:42:09 , khk yazdı..
yorum: süperrBu konuya yorum yazmak istermisiniz?
ad:

email:

url:
yorumunuz:


Çıplak hakkında diğer haberler


Yeni Diziler

 
Populer sayfalar:
En çok okunan biyografiler:
En çok okunan haberler: